8 Ekim 2012

İETT cevabı..

Öncelikle okumayanlar için link paylaşayım:
http://zeyneptunjupiterdim.blogspot.com/2012/09/iett-mektubu.html

İETT'nin mektubuma cevabı:

Sayın zeynep ,
Otobüs filomuzun kapasitesi ölçüsünde ve yolcu yoğunluğunu göz önünde bulundurarak en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz.Filomuza katılan yeni araçlarla beraber ihtiyaç duyulan tm hatlara takviye yapılmaktadır.Bilgilerinize sunarız. 

Size iletilen cevabın kalitesini değerlendirmek için tek soruluk anketimize katılmak istiyorsanız lütfen tıklayınız. *Linki tıklayamıyorsanız lütfen aşağıdaki linkin tamamını kopyalayarak tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırınız. 
www.iett.gov.tr/beyazmasaanket.php?id=328732&email=................Kurumun sosyal medyacısı ismimi küçük harfle yazmayı tercih etmiş. Ayrıca ya sesli harfe basmayı unutmuş, ya da 90 sonrası doğumlu. 1000 esemes bedava olayına çok girmiş ve sesli harfsiz yazmaya eli alışkın.
Bana iletilen cevabın kalitesini değerlendirmek çok isterdim. Linke de tıklayabildim, diğer linki de kopyalayabildim. Ancak tek soruluk anket çoktan değil, boktan seçmeliydi:

Server Error in '/' Application.

The resource cannot be found.

Description: HTTP 404. The resource you are looking for (or one of its dependencies) could have been removed, had its name changed, or is temporarily unavailable.  Please review the following URL and make sure that it is spelled correctly.

Requested URL: /WebSiteCommentScore/basvurudegerlendirme.aspx


Version Information: Microsoft .NET Framework Version:2.0.50727.5420; ASP.NET Version:2.0.50727.5420

Şaşırmadım.

3 yorum:

sinan ihtiyaroglu dedi ki...

Ayrıca noktalardan sonra boşluk bırakmamış.

zeyneptunjupiterdim dedi ki...

evet =) filo kelimesi çok kışkırtıcı..

zeyneptunjupiterdim dedi ki...

Tek soruluk anket sayfası açılabildi. Ve ben, kesinlikle memnun değilim.